Photo

Я, Ананченко Олег Миколайович,

починаю роботу із створення Міжнародного фонду
незалежності суддів України.

ІДЕЯ

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ (МФНСУ) І ПРИ НЬОМУ (МФНСУ, MFNSU)
СТВОРЮЄТЬСЯ: ГРОМАДСЬКЕ ЖУРІ ТА МІЖНАРОДНИЙ МОНІТОРИНГОВИЙ КОМІТЕТ АДВОКАТІВ І ПРАВОЗАХИСНИКІВ

Ідея створення фонду незалежності суддів і громадського журі висувалася мною під час передвиборної кампанії де, я Ананченко Олег Миколайович, балотувався кандидатом у народні депутати України у 2004 році (вибори народного депутата України у 2004 році в одномандатному виборчому окрузі замість вибулого народного депутата України).

У чому полягає ідея:

Створюється Міжнародний Фонд незалежності суддів України в структуру якого входить громадське журі і міжнарод- ний моніторинговий комітет адвокатів і правозахисників

ЯКИЙ (МФНСУ, MFNSU) робить наступні дії:

Чому виникла така необхідність в створенні МФНСУ?

В Україні немає поділу – немає реального поділу влади на: законодавчу, виконавчу, судову владу і не говорять про це лише ледачі.

Про незалежність суддів можна лише мріяти і злорадіти, а що твориться у судовій системі України? (дивитися окремо ВИ багато про це знаєте, але й не уявляєте, як Ви багато чого не знаєте і навіть не здогадуєтеся про те, що твориться у судовій системі України – я можу про це довго, але конкретно і аргументовано розповісти – ЛЕГКО І ВЕСЕЛО І ЗРОБЛЮ ЦЕ ДО 01 КВІТНЯ 2017 РОКУ (дивитися у РОЗДІЛІ БІБЛІОТЕКА І ФІЛЬМОФОНД МФНСУ)

Проектуємо цю проблему на пересічну людину (не обов'язково громадянина України)

Ви звернулися до суду з позовом (скаргою) на чиновника (або мажора). А тепер поміняйтеся місцями з суддею. Чи прийміть Ви законне або «потрібне» рішення і що з Вами буде? – Дивимося варіанти

1-й ВАРІАНТ Прийміть законне рішення – його зламають по формальних ознаках в судах вищої інстанції, або це Ваше законне судове рішення не виконуватимуть (як це роблять з мільйонами громадян України - чорнобильці, ветерани..), а Вас самого (суддю) Звільнять (по інших причинах - у іншій справі). Хто Вам платитиме заробітну плату (платити пенсію)? - може бути це робитиме позивач, який чекав від Вас справедливості і у якого ні гроша за душею або ..? До речі чи знаєте, що держава за судовими рішеннями заборгувала населенню України всього навського лише 450 млрд. грн.

2-й ВАРІАНТ Ви приймаєте незаконне, але «потрібне» для чиновника (мажора) рішення . Ваше рішення ніхто і ніколи не ламатиме, а скаргу в Вищу кваліфіковану комісію суддів України благополучно поховають (згідно із законом, якщо рішення суду не скасоване то тоді і немає дисциплінарної провини судді). І Увага навіть якщо Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнає, що суддя зробив дисциплінарне правопорушення, це не буде підставою для відміни судового рішення – такі закони в Україні і навіть більше, якщо суддя неправильно тлумачив Конституцію України - це не буде підставою для того, щоб переглядати судове рішення.

А тепер Ви самі на місці судді вибирайте варіанти: або прийняти законне рішення, щоб тебе вигнали з роботи (по іншому приводу), якщо навіть не посадили у в'язницю — або приймати «потрібне» (для чиновника, для мажору) судове рішення (наплювати на те, що воно /судове рішення/ незаконне) яке не відмінять і тобі за це нічого не буде???.

КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО ПРОШУ ВАС ПІДТРИМАТИ МОЮ ІНІЦІАТИВУ ЩОДО СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ

ЯКЩО ЦЕ ЦІКАВО – ПІДТРИМАЄТЕ КОНКРЕТНІ ПРОПОЗИЦІЇ – ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС БУДЕ ДАЛІ

ВСІМ, ВСІМ – і ще раз ВСІМ — ПРОШУ ЗАЙТИ НА САЙТ http://pinnl.org.ua/ А там на сторінку «Закон єдиний для всіх»

ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ: dwa123@i.ua АНАНЧЕНКО ОЛЕГУ МИКОЛАЙОВИЧЕВІ абонентський ящик 300 Суми 40030

ЧЕКАЮ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ І ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

З ПОВАГОЮ АНАНЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

P.S. Не соромтеся направити /передати/ мою ініціативу міжнародним урядовим і неурядовим організаціям і в засоби масової інформації із посиланням на сайт.

Незалежно від свого матеріального стану я працюватиму над втіленням цієї ідеї і не відмовлюся від Вашої скромної матеріальної допомоги.

ПЛАНУЄТЬСЯ

Я, також готую до видання книгу – «ВЕСЕЛЕ ПРАВОСУДДЯ З ВАЖКИМИ НАСЛІДКАМИ» І ФІЛЬМ «Про БОРОТЬБУ ЗА ПРАВА ЛЮДИНИ В КРАЇНІ НЕЛЯКАНИХ ЧИНОВНИКІВ» Картка ПРИВАТ БАНКУ 5168 7423 5011 6418 АНАНЧЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ - ПРИЙМАЮ ЗАМОВЛЕННЯ НА КНИГУ І ФІЛЬМ ЧАСТИНА ГОНОРАРІВ ВІД ЯКИХ ПІДЕ НА ВТІЛЕННЯ ЦІЄЇ ІДЕЇ.

ПРОВЕДЕННЯ КУРСУ ЛЕКЦІЙ – «САМ СОБІ АДВОКАТ» - КУРСИ ЛЕКЦІЙ, СЕМІНАРИ З ЛІКВІДАЦІЇ ЮРИДИЧНОЇ НЕ ОБІЗНАНОСТІ

ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛІВ НА ПІДТРИМКУ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ

АВТОПРОБІГУ НА ПІДТРИМКУ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ

СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОНОЙ БІБЛІОТЕКИ, ФІЛЬМАФОНДА МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ

КОНКУРС ДЛЯ ВІДБОРУ НА ПОСАДИ ДЛЯ РОБОТИ:

  • В ГРОМАДСЬКЕ ЖУРІ ПРИ ФОНДІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ - МІЖНАРОДНОМУ ФОНДІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ
  • В ГРОМАДСЬКЕ ЖУРІ ПРИ ФОНДІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ - МІЖНАРОДНОМУ ФОНДІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ
  • МЕНЕДЖЕРА, АДМІНІСТРАТОРА, ДИЗАЙНЕРА, ПЕРЕКЛАДАЧА, ЖУРНАЛІСТА, РЕДАКТОРА, ТЕЛЕВЕДУЧОГО, БУХГАЛТЕРА, ...

ТАКОЖ ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА: ДЕВІЗ, ГАСЛО, ЕМБЛЕМУ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ

ПЕРШІ 10 МІСЯЦІВ, Я, ЯК ЗАСНОВНИК МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ, БЕРУ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ З ПІДБОРУ КАДРІВ З ПОДАЛЬШИМ ПРОВЕДЕННЯМ ВІДКРИТОГО І ПРОЗОРОГО КОНКУРСУ

УСПІХУ ВСІМ НАМ - ВСІМ, ХТО ВЖЕ ПОЧИНАЄ РОБОТУ І ТИМ ХТО НАМ ДОПОМАГАЄ

РОБОТА ЗІ СТВОРЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СУДДІВ УКРАЇНИ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЦІЄЇ МИТІ